«Незнайомка» зробила переворот у рок-групі «Dруга Ріка»

З-поміж тяжких гітарних рифів і рокового драйву з’явилась «Незнайомка» — нова пісня рок-групи «Dруга Ріка». Вона помітно відрізняється від характерного експресивного звучання групи. Та це не завадить мелодичній композиції стати справжнім хітом цього сезону. Завтра, 30 квітня, відбудеться презентація пісні «Незнайомка» в радіо-ефірі.

Пісню «Hello my friend» прихильники «Dругої Ріки» чекають вже давно. Кліп на цю пісню музиканти задумали знімати на каліфорнійських локаціях США. Але за два дні до вильоту увірвалась «Незнайомка»…

«Ця пісня з’явилася спонтанно. Першим почав награвати мелодію Шура (Сергій Гера). Її легко підхопила вся група. А вночі, ближче до ранку в мене народився текст, який я одразу записав просто у телефон. Саме отак не очікувано і зовсім не заплановано народжуються справжні хіти, пісні щирі й відверті», — наголосив вокаліст групи «Dруга Ріка» Валерій Харчишин.

«Дуже швидко ще один шматок життя вилився у пісні «Dругої Ріки». Вона для кожного означає щось своє. Для мене вона – про стосунки між життям і людиною, про душевні переживання вже не юного хлопця», — поділився барабанщик групи Олексій Дорошенко.

Музиканти зазначають, що пісня «Незнайомка» помітно вирізняється з-поміж динамічних рок-композицій. Їй пророкують зайняти почесне місце найулюбленішої пісні всіх закоханих «Три хвилини», яка не покидає теле- та радіоефіри вже протягом шести років.

«Це хороший повільний трек», — вважає гітарист групи Олександр Баранівський.

«У нас давно не було ліричних пісень, без характерної для «Dругої Ріки» експресії, динаміки та гітарних рифів. Пісня «Незнайомка» не схожа на «Dругу Ріку», але весна навіяла такий настрій, тому така народилась пісня», — підкреслив Валерій Харчишин.

В радіо-ротацію нова лірична пісня «Dругої Ріки» надійде з завтрашнього дня. 30 квітня відбудеться її всеукраїнська прем’єра. Цього ж дня о 12:00 на радіостанції «Просто радіо» слухайте інтерв’ю з найкращою рок-групою України «Dруга Ріка».

Щодо Каліфорнії, музиканти все-таки поїхали знімати туди кліп, та відеоробота дісталась теж «Незнайомці». «Ідея знімати відео на цю пісню виникла так само спонтанно, як і сама пісня. Це був справжній експромт», — зазначив гітарист групи, кліпмейкер Віктор Скуратовський. Побачити несподіване, але цікаве відео можна буде в середині травня.

Добавить комментарий