Мешканці Радомишля вимагають відкрити доступ до річки

Мешканці 34-х будинків міста Радомишль Житомирської області звертаються з проханням до київського громадського діяча та мецената Ольги Богомолець надати сприяння щодо доступу до місцевої річки. Збудувавши будинок і зайнявши кілька гектарів землі у цій місцевості, підлеглі пані Богомолець відгородили місцевих жителів від річки металевим парканом.
Територія біля річки завжди була улюбленою зоною відпочинку радомишлян. У ніч з 14 на 15 травня обурені мешканці не витримали і відрізали кілька метрів цього паркану, аби звільнити собі законний доступ до річки.
«Ольга Богомолець – хороша людина і шанований лікар. Її професійні здобутки та благодійні вчинки заслуговують на повагу. Та мені, як депутату, прикро, що реставрація замкового комплексу «Радомисль», яку вона підтримує у нашому місті, причиняє суттєві незручності місцевим мешканцям, загороджуючи прохід до річки, біля якої вони звикли гуляти. Саме тому я і підтримав ініціативну групу жителів Радомишля, які звернулися до Ольги Богомолець із проханням», – повідомив сьогодні на прес-конференції у інформаційному агентстві «Інтерфакс» депутат Радомишльської районної ради Роман Руденко.
«З незрозумілих причин і на превеликий жаль, Ольга Богомолець відмовила жителям міста в проханні пересунути на 2 метри паркан від території їх будинків. Більше ніяких конфліктних ситуацій з представниками реставраторів не виникало. Особисто я з повагою ставлюся до Ольги Богомолець, як до мецената, але переконаний, що будь яка добра справа не повинна приносити благо одним, за рахунок шкоди іншим», – повідомив Роман Руденко.

Добавить комментарий