Азаров назвав кращого топ-менеджера в Кабінеті Міністрів

Під час сьогоднішнього засідання Кабінету Міністрів України Прем’єр-міністр Микола Азаров відмітив позитивні результати Мінагрополітики та назвав роботу аграрного міністра Присяжнюка «рекордною».

За його словами, для проведення посівної кампанії цього року аграрії змогли залучити втричі більше кредитних коштів, ніж торік, та внести найбільшу кількість добрив за всі роки незалежності України, пишуть «Новости Украины».

Говорячи про підсумки весняно-польових робіт, Прем’єр наголосив, що цього року аграрії внесли рекордну кількість добрив за всі роки незалежності – 78 кг діючої речовини на 1 га землі. Торік було внесено 51 кг на 1 га землі. «Вперше ми переломили тенденцію, коли з дерева беремо черпаком, а вкладаємо чайною ложкою», – додав Микола Азаров.

В подальшому Уряд планує досягнути показника 160 кг добрив на 1 га землі. Для цього Міністерство аграрної політики і продовольства спільно з Міністерством енергетики і вугільної промисловості розробить довготермінову державну програму забезпечення аграрного комплексу України добривами, в першу чергу вітчизняного виробництва.

Завдяки заходам і крокам Мінагрополітики для проведення посівної кампанії 2011 року вітчизняні сільгоспвиробники залучили втричі більше кредитних коштів, ніж минулого року. А також вклали 27,5 млрд. грн. власних ресурсів, що майже на 2 млрд. більше, ніж за весь минулий маркетинговий рік.

«На компенсацію залучених кредитів у державному бюджеті передбачено 531 млн грн.. Крім того, Мінагрополітики пропонують витратити додатково півмільярда за іншою статтею бюджету для підтримки вітчизняного виробника. Цю пропозицію ми розглянемо», – зазначив глава уряду.

Добавить комментарий